Lokaties BeweegKuurGLI

Lokaties BeweegKuurGLI

Hieronder vind je de projectteams en de locaties waar de BeweegKuurGLI gaat starten / waar de BeweegKuurGLi projectteams zijn geschoold.

Aangezien de opname van de gecombineerde leefstijlinterventie in de basiszorg in 2019 tot stand is gekomen zullen er in de loop van het jaar meer projectteams en uitvoeringslocaties bij komen. Wij zullen de lijst bijhouden met de bij ons bekende gegevens van de projectteams.

Voor deelname aan een traject BeweegKuurGLI (dit kan alleen na verwijzing van de huisarts) kun je contact opnemen met de contactpersoon van een projectteam in jouw regio.

Provincie Groningen

Elfit Diëtistenpraktijk en Fysiopraktijk Ton Schrantee
Bovenburen 104a
9675 HH Winschoten
contactpersoon: Ellen Huisman
info@elfit.nl
06-52698790

Provincie Friesland

Dieetzorg Friesland
Berberkruid 17
9285 KH Burgum
Contactpersoon: Alie Lourens
alie.lourens@dieetzorgfriesland.nl
0511-402442

Provincie Overijssel

Dimitri de Klerk, Gezondheid en opleidingen
Charlotte Ruysstraat 25
7421 LP Deventer
Contactpersoon: Dimitri de Klerk / Jordi Pool
dimitri@deklerkgo.nl / jordi.pool@home.nl
06-19869675 / 06-31344616
Uitvoeringslokatie: SV Helios, Verbindingscentrum de 5hoek

Leef! Sportcentrum Olst Wijhe
Handelsweg 14
8131 XX Wijhe
Contactpersoon: Herbert Stoffels
balie@sportcentrumleef.nl
0570-521177

Provincie Gelderland

Gezondheidscentra Nijkerk
Henri Nouwenstraat 18
3863 Hv Nijkerk
Contactpersoon: Melissa smit-Mater
melissa@cesarnijkerk.nl
033-720400

Sport- en Health centrum De Cirkel
Dorpsstraat 49a
Rheden
contactpersoon: Barbara Müller
b.martens@rheden.nl
06-306404000

Fysiotherapie Het Centrum
Treubstraat 70
6951 BB Dieren
Contactpersoon: t. Van Berkel
info@fhc-dieren.nl
t.vanberkel@fysiotherapiehetcentrum.info
0313-414866

Dokter BLOEM
Piet Heinstraat 11
7204 JN Zutphen
contacpersoon: Melanie Meijer
melanie@dokterbloem.nl
0575-514994

Reflex/Eetstijl
Medisch Centrum Heteren
Prinsenhof 4
6666 CB Heteren
Contactpersoon: Linda van Zutphen
Linda@eetstijl.nl
06-47007127

Formupgrade
Onder de Linden 21a
6822 KG Arnhem
Contactpersoon: Laura Smit
laura@formupgrade.nl
026-3793253
Uitvoeringslocatie: Noord (Klarendal)en Zuid (Malburgen)

Stichting Multidisciplinair Eerstelijnscentrum Tiel (ECT)
Dodewaardlaan 5-09
4006 EA Tiel
Contactpersoon: Nikola Metzger
n.metzger@ecttiel.nl
0344-640656 / 0344-640953
Uitvoeringslocatie: Dodewaardlaan & Passewaaij

Pyhsique Preventiecentrum
Beukenlaan 19
6823 MA Arnhem
Contactpersoon: Mailys Petrini
mailys@physique.nl
026-3700243

Provincie Limburg

Life Style Vitae leefstijlclub
Houtstraat 10
6001 SJ Weert
Contactpersoon: John van Heel
infoteam@lifestylevitae.nl
www.lifestylevitae.nl
0495-459100
Verwachte start van de BeweegKuurGLI: April 2019

Provincie Utrecht

Gezondheidscentrum Maarssenbroek
Planetenbaan 100
3606 AK Maarssen
Contactpersoon: Esther Westerveld
e.westerveld@gcmbroek.nl
0346-219069

Provincie Noord-Holland

Centrum voor Fysiotherpie en Fysiotraining / Totaalfit Amsterdam
Marquette 44
1081 AH Amsterdam
Contactpersoon: Els Boosman
totaalfitamsterdam@gmail.com
020-6445160

BBB Fysiotherapie / BBB Health Boutique
Hansenstraat 53
1016 SN Amsterdam
Contactpersoon: Inge – de Brouwer / Marjolein van Driel
088- 6440000

Aanmelden via LAMC 360
Duinlustweg 16
2051 AA Overveen
Contactpersoon: Tim Koning
tim@yaap.eu
06-14589725

Mokum Fysiotherapie & Training
Sarphatipark 48H
1073 CZ Amsterdam
Contactpersoon: Daphne Fleming
daphne@mokumft.nl
020-3312698
https://mokumfysio-training.nl/gli

Provincie Zuid-Holland

Aanmelden via Zorgorganisatie Eerste Lijn (ZEL)
Stokdijkkade 21a
2671 GX Naaldwijk
Contactpersoon: Marianne Pruijssers
0174-615068
uitvoeringslocaties / projectteams:
Westland / Vlaardingen / Delft / Maassluis

Aanmelden bij Pacea
Ziedewijstraat 35
3042 Hv Rotterdam
Contactpersoon: Wardell Amerika
06-57269896
Uitvoeringslokatie regio Barendrecht / Rotterdam

MoveDis Voedings- & Bewegingspraktijk
Beijerlandsestraat 51
3074 RB Rotterdam
Contactpersoon: Kathleen Paal
kathleen@movedis.nl
010-2919675
Uitvoeringslokatie: Medisch Centrum Zuidwijk

Praktijk voor Voeding en Leefstijl
‘s-Gravenweg 449a
3065 SC Rotterdam
Contactpersoon: Ellen Jacobs
info@voedingenleefstijl.nl
06-24210025
uitvoeringslocatie: nog nader te bepalen

Focus Diëtisten praktjk
Kastanjeplein 4b
3053 CD Rotterdam
contactpersoon: Lisette Kuik
info@focus-dietistenpraktjk.nl
010-4614644
Uitvoeringslocatie: Medisch Centrum Schiebroek

De Groene Appel
Middenbaan-Zuid 404
3191 AH Hoogvliet
Contactpersoon: Marcella van Staalduinen – van Spronsen / Ilse de Vette – van der Brugge
info@degroeneappel.nl
06-50403799
Uitvoeringslocaties: Fysiotherapie Rijmond / Paramedisch centrum Hoogvliet / Fysiotherapie Oude Wal

Aanmelden via Praktijk Change
Stervelsweg 700 (105)
3083 As Rotterdam
Contactpersoon: Chantal van Heeswijk
info@praktijkchange.nl
06-21462691
Uitvoeringslocatie: Paramedisch Beweegcentrum ‘De Beweging” Rotterdam Zuid

Diëtistenpraktjk HRC
Henk Speksnijderstraat 27
3607 AC Rotterdam
contactpersoon: Lisa Keereweer
lis.keereweer@dietistenpraktijkhrc.nl
010-2025165
Uitvoeringslocaties: Fysiotherapie Robroek / Paramedici Plus / GC Levinas / Fysiotherapie Heemraadssingel

Delen:     
Facebooktwitter

Login